Takım

Bora__-1

Bora Çetinoğlu

Partner

SEE Power Trading şirketinde Direktör olarak görev yapan Bora Çetinoğlu, bu görevinden önce Fina Enerji Holding, Ericsson ve Siemens şirketlerinde çalışmıştır.

burakbalık

Burak Balık

Partner

Bir numaralı bölgesel online oyun şirketi olan Joygame'in, ödeme kolaylığı sağlayan Gamesultan'ın ve mobil ödeme şirketi olan Paytogo'nun kurucu ortağıdır. Protranslate, Sadeceon, CC Media ve çeşitli projelede hisse sahibidir.

kerem-kalkanci

Kerem Kalkancı

Partner

Protranslate şirketi kurucu ortağı ve CEO'su olan Kerem Kalkancı çeşitli startupların kuruluş ve gelişme süreçlerinde aktif rol aldı. Geniş yazılım bilgisi, dijital pazarlama ve danışmanlık deneyimleriyle sektörde çalışmaya devam ediyor.

tarik-sarlidil

Tarık Şarlıgil

Partner

3 Seas Capital Partners’ın kurucu ortaklarından biri olan Tarık Şarlıgil, şirket alım, satım ve ortaklıkları, girişim sermayesi, kurumsal finans, proje yönetimi ve ihale yönetimi konularında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.3 Seas Capital Partners bünyesinde bugüne kadar gıda, perakende, internet, hizmet, hızlı tüketim, gayrimenkul ve lojistik sektörlerinde birçok M&A işlemine imza atan Tarık Şarlıgil, IMAP’in Hızlı Tüketim, Gıda, Hizmet, Perakende ve İnternet komitelerinde görev yapmaktadır.

ümit

Ümit Hallaç

Partner

Veritabanı ve web uygulamaları alanlarında uzman olan Ümit Hallaç, yazılım geliştirme konularında deneyim sahibidir. Electroworld Turkey, Greenpeace Global CMS, E-bebek, Markafoni gibi projelerde aktif rol oynamıştır.