Projelerimiz

Protranslate

Protranslate

2015 yılının başında profesyonel çeviri hizmeti olarak hizmet sunmaya başlayan Protranslate, Türkiye'nin en büyük online tercüme hizmetleri platformudur. Profesyonel Tercüme, Yeminli Tercüme, Paraphrasing & Editörlük ve Redaksiyon olmak üzere hizmetlerini 4 kategori altında sınıflandıran Protranslate genel tercümelerin yanı sıra akademik, hukuki, medikal, teknik ve mühendislik alanlarında da uzmanlık gerektiren belgelerinize, pazarlama materyallerinize, web sitesi ve mobil uygulamalarınıza, video ve bilgisayar oyunu içeriklerinize profesyonel tercüme çözümleri sağlamaktadır.

CC-Media-House

Set Action

Yeni nesil medya hizmetleri şirketi olan ve 2016 yılında hayata geçen Set Action; ‘Influencer Marketing’, markalı video içerik üretimi, dijital PR, YouTube kanal yönetimi ve video prodüksiyonu konularında hizmet vermektedir. Anlaşmalı olduğu Youtuber, TwitchTV Yayıncısı, Instagram ünlüsü gibi sosyal ağlarda takipçi sayıları yüksek ekibiyle, markalara yönelik ‘Influencer Marketing’ ve online video projeleri gerçekleştirmektedir.

SadeceOn

SadeceON.com

SadeceON.com; çeşitli hediye, grafik tasarımı, video animasyonları, online reklam ve pazarlama, programlama ve teknoloji başta olmak üzere pek çok alanda uygun fiyatlara hizmetler satın alabileceğiniz geniş kapsamlı bir platform. Bu oluşum, aynı zamanda, kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde yetenekler oluşturup, sunmak istenilen hizmetleri tanıtabileceği ve satın almak isteyen müşterilere ulaştırabileceği bir imkan da sağlıyor.